Sa oled siin

Riigihalduse minister külastab kolmapäeval Anija valda

10. september 2019 - 12:21
Fotol Anija Mõis, mida riigihalduse minister Jaak Aab väljasõidul külastab. Foto: Vikipeedia
Riigihalduse minister Jaak Aab külastab väljasõidul ka Anija mõisa. Foto: Vikipeedia

Riigihalduse minister Jaak Aab tutvub kolmapäeval, 11. septembril Anija valla omavalitsusjuhtidega ning külastab kohalikke ettevõtteid.


Tutvumaks kohalike omavalitsuste aktuaalsete väljakutsetega ning leidmaks neile üheskoos omavalitsusjuhtide ja kohalike elanikega parimaid võimalikke lahendusi, külastab riigihalduse minister Jaak Aab regulaarselt Eesti linnasid ja valdasid.
„Senini olen külastanud pealinnast kaugemale jäävaid piirkondi, kuid soovin lähemalt näha, kuidas läheb ka Harjumaa omavalitsustel,“ ütles riigihalduse minister Jaak Aab. “Üldiseks suunaks on vaadata üle, kuivõrd on võimalik laiendada omavalitsuste otsustusõigust, andes neile nii suuremat õigust piirkonna elu arendamiseks kui ka sellega kaasnevat vastutust.“

Seekord on järg Harjumaal asuva Anija valla käes, kus minister Aab kohtub sealsete omavalitsusjuhtide ning külastab kohalikku ettevõtet Multimek Baltic OÜ, Anija mõisa, Kõrvemaa matka- ja suusakeskust, Aegviidu depoohoonet ning spordikeskust.


Väljasõidu ajakava:

13.30–14.30 Kohtumine omavalitsusjuhtidega Anija vallavalitsuses
14.45–15.30 Multimek Baltic OÜ külastus Kehras
15.45–16.15 Anija mõisa külastus
16.40–17.10 Kõrvemaa matka- ja suusakeskuse külastus
17.15–17.35 Ringsõit Aegviidus (depoohoone, spordikeskus)

Veel uudiseid samal teemal

14.11.2019|Rahandusministeerium

Minister Aab: avalikku teenistusse on oodatud töötama teistest rahvustest inimesed

Rahandusministeeriumis valminud analüüs soovitab värvata avalikku teenistusse rohkem teistest rahvustest inimesi. Selleks koostati ettepanekud, et tõsta muukeelse elanikkonna, eriti noorte teadlikkust avalikus sektoris töötamise võimaluste kohta.

12.11.2019|Rahandusministeerium

Rahandusminister Helme: Auvere jaam alustab taas tööd selle nädala lõpus

Eesti Energia üldkoosolekut esindav rahandusminister Martin Helme kohtus täna Auveres kontserni juhtkonna, ametiühingute ning Auvere elektrijaama ehitanud General Electricu esindajatega. Ministri hinnangul on Eestile jätkuvalt oluline säilitada energiasõltumatust tagav juhitav tootmisvõimsus.