Sa oled siin

Ministeeriumide ühishoones ühendatakse tugiteenused

22. juuni 2017 - 15:16

Valitsus kiitis heaks rahandusministeeriumi põhimääruse, et muuta uues ministeeriumide ühishoones tugiteenuste töökorraldus paremaks ja lihtsamaks. Ühishoonesse kolimisel luuakse ühine rahandusministeeriumi koosseisu kuuluv ühisosakond, mis hakkab ühiselt osutama mitmeid tugivaldkondade teenuseid. Ühiselt osutatakse halduse, dokumendihalduse, personaliteenuseid ning osaliselt ka õigusteenuseid. 

„Nelja ministeeriumi tugiosakondade ühendamine järgib riigi üldist suunda ühtlustada tugiteenuste kvaliteeti, viia nad kesksele haldamisele ja seeläbi optimeerida teenuste pakkumist ja kulusid,“ ütles rahandusministeeriumi asekantsler Raigo Uukkivi. 


Rahandus-, sotsiaal-, justiits- ning majandus-  ja kommunikatsiooniministeerium on kavas kokku kolida ühte hoonekompleksi ühendministeeriumi selle aasta augustis. Ministeeriumitele luuakse ühine töökeskkond koos tugisüsteemidega. 
 
Ühine tugiteenuseid osutav üksus aitab pikemas perspektiivis leida senisest suuremaid koostöökohti ka põhitegevuse osakondade vahel.  
 
Rahandusministeeriumi pressiteade 22. juuni 2017 

Kristina Haavala 
Avalike suhete osakond
Rahandusministeerium
tel 611 3448 | 518 7899
www.rahandusministeerium.ee | Endla 13, 10122 Tallinn
twitter.com/rahandus | blogi.fin.ee