Sa oled siin

Homme toimub riigi aasta tähtsaim juhtimiskonverents „Jah, aga“

9. november 2020 - 11:24

Homme, 10. novembril toimub riigi aasta tähtsaim juhtimiskonverents „Jah, aga“. Riigi keskastmejuhtidele suunatud konverentsil jagavad oma juhtimis- ja koostöökogemusi kõnelejad nii avalikust, era- kui ka vabasektorist. Konverents toimub virtuaalselt ja esimese osa otseülekannet saab jälgida veebist.

Konverentsil esinev riigihalduse minister Jaak Aab rõhutab praegust erilist olukorda, milles riigiasutuste ja omavalitsuste juhid ning spetsialistid igapäevaselt töötavad. „See aasta on väljakutsete rohke nii Eestis kui mujal maailmas ning koostöötahe ja -oskused on tähtsamad kui kunagi varem. Mitmetahuliste probleemide lahendamiseks ei piisa ainult ühest ametnikust või sageli ka ühest ametiasutusest, et leida efektiivseid lahenduskäike,“ lisas minister.

Konverents otsib praktiliste kaasuste ja kogemuslugude kaudu vastuseid küsimusele, kuidas võimalikke probleeme koostöös lahti harutada ning öelda mistahes küsimusele üha vähem vastuseks „jah, aga selleks tuleb Teil pöörduda hoopis…“ või „jah, aga meie volitused lõpevad…“.

Osalejate tervise ja ohutuse nimel on konverents virtuaalne, kuid tegu pole sugugi tavalise ülekandega. Sõna võtavad juhid nii Eestist kui välismaalt ja kuulata saab nii era- kui avaliku sektori esindajate kogemusi viimase aja edukamatest koostööprojektidest. Konverents on mõeldud riigi keskastmejuhtidele, kuid põnevat kuulamist ning vaatamist jagub kõigile juhtimis- ja koostöökultuuri arendamisest huvitatud inimestele.

Päevakavaga saab tutvuda https://www.jahaga.ee/programm. Konverentsi esimese osa otseülekannet saab jälgida veebilehel jahaga.ee/live. See on järelvaadatav veebilehel jahaga.ee ka pärast konverentsi. Konverentsi teine osa on väärtusliku õpikogemuse võimendamiseks mõeldud eelregistreerumisega ainult riigi keskastmejuhtidele.

Konverentsi rahastatakse programmi “Inimressursi koolitus ja arendamine” raames Euroopa Sotsiaalfondist ning riigieelarvest omafinantseerimiseks ettenähtud vahenditest.

Veel uudiseid samal teemal

14.01.2021|Rahandusministeerium

Kolme aasta jooksul selguvad Pärnu jõe kasutamise tulevikusuunad

Valitsuse heakskiidul algatati täna Pärnu jõe teemaplaneeringu koostamine, mis määrab ühtsed põhimõtted jõe vee- ja kaldaalade aktiivseks kasutamiseks tulevikus.

13.01.2021|Rahandusministeerium

Rahatarkuse õpetamine koolides teeb edusamme, kuid vajab süsteemset lähenemist

Järjepideva ja asjakohase rahatarkuse õpetamiseks on oluline pikaajaline visioon, keskselt koordineeritud ja süsteemne õpetamine, ühtsed ja kergesti kättesaadavad õppematerjalid ning õpetajate täiendkoolitus, selgub täna tutvustatavas finantskirjaoskuse kujundamise