Sa oled siin

Asekantsler Dmitri Jegorov suundub tööle Rahvusvahelisse Valuutafondi

11. september 2020 - 14:39

Rahandusministeeriumi maksu- ja tollipoliitika asekantsler Dmitri Jegorov suundub tööle Rahvusvahelisse Valuutafondi (IMF), kus ta koordineerib maksunõu andmist Lääne-Balkani riikides.

„Oma valdkonda läbi ja lõhki tundva tippspetsialistina on Dmitri olnud konstruktiivne ja parimatele lahendustele keskendunud koostööpartner, alati valmis oma arvamusi selgelt ja arusaadavalt koos kõigi plusside ja miinustega selgitama. Soovin talle kindlat meelt ja edu ka uues ametis,“ ütles rahandusminister Martin Helme.

„Töö rahandusministeeriumis on alati olnud põnev ja arendav ning tänan kõiki kolleege ja ministrit, aga ka eelmiseid ministreid koostöö eest,“ ütles Jegorov. „Uus töökoht pakub suurepärast võimalust omandada uusi teadmisi ja kogemusi mainekas rahvusvahelises organisatsioonis ning proovida ka mujal rakendada Eesti eesrindlikke lähenemisi maksuhalduses.“

Rahandusministeeriumis töötas Jegorov alates 2014. aastast.

Lähiajal kuulutab riigikantselei välja konkursi rahandusministeeriumi maksu- ja tollipoliitika asekantsleri koha täitmiseks. Asekantsleri teenistustähtaeg on vastavalt avaliku teenistuse seadusele viis aastat.