Tööpakkumised ja praktika

Tunned, et Sinu praegune töö ei paku piisavalt väljakutseid või ei loo piisavalt väärtust? Tahaksid, et meie väike armas Eesti riik toimiks paremini ja oleks jätkusuutlik? Liitu meie meeskonnaga -  muudame, uuendame ja rakendame üheskoos parimad praktikad Eesti riigi heaks!

Teades võimalusi, loome lahendusi!

Vaata põnevaid tööpakkumisi ja leia uued väljakutsed siin

Kui Sa ei leidnud hetkel omale sobivat väljakutset, siis jäta meile oma kontaktid ja kui meil tekib Sinu profiilile sobiv pakkumine, võtame Sinuga ühendust. Vaata täpsemalt siit

 

II või III kursuse tudeng, ootame Sind praktikale!


Kui õpid Rahandusministeeriumi tegevusvaldkondadega seotud erialal (majandus, rahandus, õigus, riigiteadused, avalik haldus, politoloogia, regionaalpoliitika, rahvusvahelised suhted, kommunikatsioon jpm) ja Sul on vähemalt 1 aasta bakalaureuseõpet läbitud, siis kandideeri meile praktikale! Lisaks peaksid valdama eesti keelt väga heal tasemel ning vähemalt ühte võõrkeelt kesktasemel. Sa ei pelga töötada Wordis ja Excelis.

Rahandusministeeriumis on põnev: meie juures saad aimu avaliku sektori toimimisest osaledes ühe võtmeministeeriumi igapäevatöös. Võimalik, et satud nii Riigikokku kui ka rahvusvahelistesse töörühmadesse ja loomulikult saad rohkelt sisendit oma uurimistööks.

Kui oled tubli, täpne ja tähelepanelik, saad kaasa head soovitused oma ala tipptegijatelt. Edukatel praktikantidel on tulevikus kindlasti eelis Rahandusministeeriumisse tööle kandideerimisel.

Praktika ajal saad osaleda erinevatel meie (uutele) töötajatele mõeldud koolitustel. Spordihuvilised saavad kasutada ühishoones asuvat jõusaali ning osaleda rühmatreeningutel.

Praktikale kandideerimiseks palun saada aadressile kristi.raime@fin.ee:

  • CV;
  • motivatsioonikiri või –video koos enda tutvustuse ja selgitusega, miks just Rahandusministeeriumisse praktikale tulla soovid;
  • praktikajuhend koolist;
  • soovitavalt akadeemiline õiend või väljavõte õpinguraamatust koos keskmise hindega.

Oma soovist tulla praktikale võid teavitada aastaringselt, vastame Sulle hiljemalt ühe kuu jooksul.
Praktika on reeglina tasustamata. Kui praktikant on võimeline iseseisvalt ilma olulise juhendamiseta andma konkreetse panuse mõnda projekti või täitma suuremahulise töölõigu, on võimalik see tasustada vastavalt kokkuleppele.

Küsimuste korral kirjuta personalikonsultant Kristi Räimele või helista 611 3768.

Vaata lisaks!

 

 

Viimati uuendatud: 28. jaanuar 2020