Sa oled siin

Kutsume ettevõtjaid osalema uue riigihangete registri kasutatavuse testimisel

Rahandusministeeriumil koostöös Infotehnoloogiakeskusega RMIT on käimas riigihangete registri uuendamise projekt, mille käigus soovime kohtuda lõppkasutajatega, et lahendust testida ja tagasisidest lähtuvalt parendada. Projekti kohta saate lähemalt lugeda https://www.rahandusministeerium.ee/et/eesmargidtegevused/riigihangete-poliitika/riigihangete-register/registrite-arendamine

Testkeskkonnas on valminud pakkujate poolsete tegevuste osas hangete otsing, registreerumine, taotluste ja pakkumuste esitamine.

Meil oleks hea meel, kui ettevõtte esindaja, kes riigihangete registris reaalselt pakkumusi koostab ja esitab, saaks osaleda uue riigihangete registri kasutatavuse testimises.  Otsime erinevate sektorite esindajaid, kokku kuueks sessiooniks. Ühel sessioonil võib osaleda ka 2 inimest ettevõttest.

Testimine toimub veebruari kolmandal nädalal aadressil Suur-Ameerika 1, Tallinn. Maksimaalselt võtab testimine aega 1,5-2  tundi. Ette antakse lahendamist vajav ülesanne.

Juba toimunud kasutatavuse testimisel on ettevõtjate poolt osalenud: Nordecon AS, Magnum Medical OÜ, Cybernetica AS, Telia Eesti AS, Omniva OÜ, Auto 100 AS, Nord Varaliising OÜ, Bind Creative OÜ, Eesti Energia AS. Täname.

Kui Teid huvitab panustada kasutajamugavama riigihangete registri loomisse, palun andke tagasisidet maarika.tork@fin.ee ja lepime täpsemalt ajas kokku.

Viimati uuendatud: 31. jaanuar 2018