Sa oled siin

Kontaktid ajakirjanikele

Liisi Poll

Osakonnajuhataja

Korraldab ja juhib avalike suhete osakonna tööd: püstitab eesmärke, annab ametnikele kommunikatsioonialaseid juhiseid ning täidab ja vahendab ministrilt saadud ülesandeid. Samuti nõustab ta juhtkonda avalike suhete küsimustes.

 Telefon: 611 3049, 5783 1881
liisi.poll@fin.ee

 

Karel Hanni

Peaspetsialist

Riigihalduse, haldusreformi, regionaalhalduse, regionaalarengu, planeeringute ja kohalike omavalitsuste teemade kommunikatsioon.

 Telefon: 611 3119, 5557 5270 
karel.hanni@fin.ee

 

Kristina Haavala

Peaspetsialist

Riigivara (riigi äriühingud, riigi kinnisvara), finantskirjaoskuse, riigi tugiteenuste, riigiabi, riigihangete, riigihalduse ja personalipoliitika ning riigi raamatupidamise kommunikatsioon.

 Telefon: 611 3448, 518 7899
kristina.haavala@fin.ee

 

Ott Heinapuu

Peaspetsialist

Riigieelarve, fiskaalpoliitika (sealhulgas majandusprognooside), riigikassa, välisvahendite ja välisvahendite kasutamisega seotud rikkumiste (OLAF) ning ettevõtlus- ja arvestuspoliitika kommunikatsioon.

 Telefon: 611 3035, 5665 9980
ott.heinapuu@fin.ee

 

Siiri Suutre

Peaspetsialist

Maksu- ja tollipoliitika, finantsturgude poliitika ja kindlustuspoliitika kommunikatsioon.

 

 Telefon: 611 3114, 5665 4707
siiri.suutre@fin.ee

 

Lotte-Triin Narusk

Pressikoordinaator

Euroopa Liidu eesistumise kommunikatsioonikoordinaator.

 Telefon: 611 3403, 522 2197
lotte-triin.narusk@fin.ee

 

Viimati uuendatud: 4. September 2017