Koolitusjuhtide Kogu liikmed

  • 1. Anna Laido

    Rahandusministeeriumi riigihalduse ja avaliku teenistuse osakonna nõunik (keskne koolitusvaldkond, sh keskastmejuhtide arendamine, ametnikueetika)
    Telefon: 611 3087
    E-post: anna.laido@fin.ee

  • 2. Anne Välik

    Veeteede Ameti personaliosakonna vanemspetsialist
    Telefon: 620 5536
    E-post: anne.valik@vta.ee

  • 3. Annika Kitsing

    Maanteeameti personaliosakonna juhataja
    Telefon: 611 9330
    E-post: annika.kitsing@mnt.ee

  • 4. Ave Algpeus

    Sotsiaalkindlustusameti personalipartner
    Telefon: 530 33911
    E-post: ave.algpeus@sotsiaalkindlustusamet.ee

  • 5.Ave Kareda

    Maanteeameti personaliosakonna personaliarenduste projektijuht
    Telefon: 611 9402
    E-post: ave.kareda@mnt.ee

  • 6. Birgit Rohtjärv

    Riigiprokuratuuri personalitalituse nõunik
    Telefon: 613 9422
    E-post: birgit.rohtjärv@prokuratuur.ee

  • 7. Cherlin Agu

    Riigi Tugiteenuste Keskuse kesksete koolituste talituse juhataja
    Telefon: 663 1841
    E-post: cherlin.agu@rtk.ee
  • 8. Ebe Kõrgesaar

    Tartu Linnakantselei personaliteenistuse personalispetsialist
    Telefon: 736 1146
    E-post: ebe.korgesaar@raad.tartu.ee

  • 9. Eve Tobias

    Harku vallavalitsuse personalijuht
    Telefon: 600 3845
    E-post: eve.tobias@harku.ee

  • 10. Evelyn Grünberg

    Riigi Tugiteenuste Keskuse projekti koordinaator
    Telefon: 663 1958
    E-post: evelyn.grynberg@rtk.ee
  • 11. Gladis Kask

    Tallinna Linnakantselei personali arendamise osakonna juhtivspetsialist
    Telefon: 640 4242
    E-post: gladis.kask@tallinnlv.ee
  • 12. Inga Raud

    Maaeluministeeriumi personaliosakonna nõunik
    Telefon: 625 6156
    E-post: inga.raud@agri.ee

  • 13. Ingrid Lepik

    Riigi Kaitseinvesteeringute Keskuse üldosakonna personalispetsialist
    Telefon: 717 0426
    E-post: ingrid.lepik@kaitseinvesteeringud.ee

  • 14. Ingrid Raag

    Kultuuriministeeriumi personalibüroo peaspetsialist
    Telefon: 628 2205
    E-post: ingrid.raag@kul.ee

  • 15. Jaana Taniberg

    Riigi Infosüsteemi Ameti personalijuht
    Telefon: 663 0202
    E-post: jaana.taniberg@ria.ee
  • 16. Jana Sedrik

    Riigikogu Kantselei personaliosakonna asejuhataja, nõunik
    Telefon: 631 6374
    E-post: jana.sedrik@riigikogu.ee

  • 17. Janne Hallik

    Rahandusministeeriumi personalitalituse personalikonsultant
    Telefon: 620 8131
    E-post: janne.hallik@fin.ee

  • 18. Janno Mängli

    Rahandusministeeriumi personalitalituse nõunik
    Telefon: 555 21291
    E-post: janno.mangli@fin.ee
  • 19. Kai Kuutma

    Keskkonnaagentuuri üldosakonna peaspetsialist
    Telefon: 666 0989
    E-post: kai.kuutma@envir.ee
  • 20. Kaidi Nurmik

    Riigi Tugiteenuse Keskus projekti koordinaator
    Telefon: 663 1965
    E-post: kaidi.nurmik@rtk.ee
  • 21. Kaija Seisonen

    Riigi Tugiteenuste Keskuse projekti koordinaator
    Telefon: 663 1956
    E-post: kaija.seisonen@rtk.ee
  • 22. Kaja Palmse

    Rahandusministeeriumi personalitalituse nõunik
    Telefon: 626 9266
    E-post: kaja.palmse@fin.ee

  • 23. Karin Veski

    Statistikaameti personali- ja tugiteenuste osakonna juhataja
    Telefon: 625 8435
    E-post: karin.veski@stat.ee
  • 24. Katre Helm

    Maksu- ja Tolliameti personaliosakonna koolitusspetsialist
    Telefon: 676 2314
    E-post: katre.helm@emta.ee

  • 25. Katrin Noormägi

    Sotsiaalministeeriumi personalijuht

    Telefon: 626 9260
    E-post: katrin.noormagi@sm.ee

  • 26. Katrin Talvik

    Keskonnaministeeriumi personaliosakonna peaspetsialist
    Telefon: 626 2827
    E-post: katrin.talvik@envir.ee

  • 27. Kersti Telve

    Konkurentsiameti välis- ja avalike suhete osakonna peaspetsialist
    Telefon: 667 2422
    E-post: kersti.telve@konkurentsiamet.ee
  • 28. Kirly Kask

    Statistikaameti personalispetsialist
    Telefon: 625 9274
    E-post: kirly.kask@stat.ee
  • 29. Klairika Linaste

    Välisministeeriumi personaliosakonna peaspetsialist
    Telefon: 637 7186
    E-post: klairika.linaste@mfa.ee

  • 30. Krista Liiv

    Keskkonnaministeeriumi personaliosakonna nõunik
    Telefon: 626 2946
    E-post: krista.liiv@envir.ee

  • 31. Kristiina Traumann

    Riigi Infosüsteemi Ameti personalispetsialist

    Telefon: 663 0203
    E-post: kristiina.traumann@ria.ee

  • 32.Kristin Kaur

    Riigiprokuratuuri personalitalituse nõunik
    Telefon: 613 9403
    E-post: kristin.kaur@prokuratuur.ee
  • 33. Kristjan Kirs

    Riigi Tugiteenuste Keskuse projekti koordinaator
    Telefon: 663 2087
    E-post: kristjan.kirs@rtk.eekristjan.kirs@rtk.ee
  • 34. Külli Ojasaar

    Tartu Linnakantselei personaliteenistuse personalijuht
    Telefon: 736 1127
    E-post: kylli.ojasaar@raad.tartu.ee

  • 35. Liina Simm

    Justiitsministeeriumi arendus- ja personalitalituse nõunik
    Telefon: 620 8134
    E-post: liina.simm@just.ee

  • 36. Maigi Raukas

    Politsei- ja Piirivalveameti personalibüroo koolitus- ja arendustalituse juhataja
    Telefon: 612 3428
    E-post: maigi.raukas@ppa.ee

  • 37. Mai-Liis Kirsipu

    Riigikantselei tugitegevuste osakonna personalinõunik
    Telefon: 693 5438
    E-post: mai-liis.kirisipu@riigikantselei.ee
  • 38. Mailis Neppo

    Kaitseministeeriumi personaliosakonna juhataja
    Telefon: 717 0014
    E-post: mailis.neppo@kaitseministeerium.ee
  • 39. Margit Klein

    Keskkonnaameti teenindusosakonna personali peaspetsialist
    Telefon: 680 7402
    E-post: margit.klein@keskkonnaamet.ee

  • 40. Margit Tammeleht

    Tallinna Linnakantselei personali arendamise osakonna peaspetsialist
    Telefon: 640 4544
    E-post: margit.tammeleht@tallinnlv.ee

  • 41. Marianne Tiigimaa

    Riigiprokuratuuri personalitalituse juhataja
    Telefon: 613 9418
    E-post: marianne.tiigimaa@prokuratuur.ee
  • 42. Maris Puust

    Eesti Kohtuekspertiisi Instituudi arendus- ja personalitalituse juhtivspetsialist
    Telefon: 663 6612
    E-post: maris.puust@ekei.ee

  • 43. Maris Vaino

    Riigikontrolli personalijuht
    Telefon: 640 0793
    E-post: maris.vaino@riigikontroll.ee

  • 44. Merilin Metsma

    Kaitseministeeriumi personaliosakonna personaliarenduse nõunik
    Telefon: 717 0043
    E-post: merilin.metsma@kaitseministeerium.ee

  • 45. Merilin Rannat

    Põllumajandusameti üldosakonna peaspetsialist
    Telefon: 532 69736
    E-post: merilin.rannat@pma.agri.ee
  • 46. Merje Männik

    Keskkonnainspektsiooni personaliosakonna vanemspetsialist
    Telefon: 696 2221
    E-post: merje.mannik@kki.ee
  • 47. Monika Maripuu

    Maksu- ja Tolliameti personaliosakonna koolitusspetsialist
    Telefon: 676 2162
    E-post: monika.maripuu@emta.ee
  • 48. Monika Montvila

    Kaitseressursside Ameti personaliosakonna nõunik
    Telefon: 717 0741
    E-post: monika.montvila@kra.ee

  • 49. Monika Vapra

    Rahandusministeeriumi ühisosakonna personalitalituse personalikonsultant
    Telefon: 625 6324
    E-post: monika.vapra@fin.ee

  • 50. Olvi Parve

    Rahandusministeeriumi personalitalituse personalikonsultant
    Telefon: 620 8132
    E-post: olvi.parve@fin.ee

  • 51. Riina Beljajev

    Muinsuskaitseameti tugiteenuste osakonna personali- ja koolitusjuht
    Telefon: 588 67513
    E-post: riina.beljajev@muinsuskaitseamet.ee
  • 52. Sigrit Mahla

    Rahvusarhiivi personalijuht
    Telefon: 738 7509
    E-post: sigrit.mahla@ra.ee
  • 53. Sigrit Mäetagas

    Keskkonnaameti teenindusosakonna personali peaspetsialist
    Telefon: 569 34626
    E-post: sigrit.maetagas@keskkonnaamet.ee

  • 54. Siret Jürgenson

    Justiitsministeeriumi kohtute talituse nõunik
    Telefon: 680 3117
    E-post: siret.jyrgenson@just.ee

  • 55. Sören Jakobson

    Haridus- ja Teadusministeeriumi personali- ja dokumendihalduse osakonna koolitus- ja arendustegevuse peaekspert
    Telefon: 735 4072, 536 82860
    E-post: soren.jakobson@hm.ee

  • 56. Taimi Ollema

    Tallinna Linnakantselei personali arendamise osakonna peaspetsialist
    Telefon: 640 4201
    E-post: taimi.ollema@tallinnliv.ee
  • 57. Terje Pari

    Siseministeeriumi personalipoliitika osakonna nõunik
    Telefon: 614 5046
    E-post: terje.pari@siseministeerium.ee

  • 58. Tiina Reismann

    Maanteeameti koolitusjuht
    Telefon: 611 9369
    e-post: tiina.reismann@mnt.ee

  • 59. Vesta Kreem

    Rahandusministeeriumi üldosakonna personalitalituse nõunik
    Telefon: 611 3158
    E-post: vesta.kreem@fin.ee

  • 60. Ülle Vadi

    Maa-ameti üldosakonna nõunik
    Telefon: 665 0607
    E-post: ylle.vadi@maaamet.ee
  •  
Viimati uuendatud: 25. oktoober 2019